Členové MAS a jejich zařazení do zájmových skupin

Seznam členů a jejich zařazení do zájmových skupin ke dni 28. 6. 2017

 

Valná hromada


Zástupci soukromého sektoru

 

Název subjektu

Zástupce pro MAS

Zastoupení v MAS

Zájmová skupina

1

HOKEJOVÝ CLUB BBSS

JUDr. Vaněk Jaroslav

Programový výbor

Občanská sdružení a spolky

2

Občanské sdružení Dokopy

Ing. Fryzelka Radek

Programový výbor

Občanská sdružení a spolky

3

Charita Valašské Klobouky

Mgr. Naňák Tomáš

Člen

Občanská sdružení a spolky

4

"Jižní Valašsko"

Maňas Miroslav

Člen

Občanská sdružení a spolky

5

Komunitní škola T.R.N.K.A.

Mgr. Machalíčková Jarmila

Člen

Občanská sdružení a spolky

6

Muzejní společnost ve Valašských Kloboukách

Odehnal Petr

Člen

Občanská sdružení a spolky

7

Muzejní společnost Vlára

Hudková Ludmila

Člen

Občanská sdružení a spolky

8

Myslivecké sdružení ÚJEZD

Onderka Milan

Člen

Občanská sdružení a spolky

9

Orel jednota Drnovice u Valašských Klobouk

Častulík Josef

Výběrová komise

Občanská sdružení a spolky

10

Sbor dobrovolných hasičů Nedašova Lhota

Kostka Jaroslav

Člen

Občanská sdružení a spolky

11

Sbor dobrovolných hasičů Štítná nad Vláří

Tkadlec Josef

Člen

Občanská sdružení a spolky

12

Sbor dobrovolných hasičů Tichov

Kostka Josef

Výběrová komise

Občanská sdružení a spolky

13

Sbor dobrovolných hasičů Vlachova Lhota

Gajdošík Michal

Člen

Občanská sdružení a spolky

14

Sdružení přátel Vysokého Pole

Polčáková Dana

Člen

Občanská sdružení a spolky

15

Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Újezd, okres Zlín, občanské sdružení

Mgr. Kozubík Aleš

Výběrová komise

Občanská sdružení a spolky

16

Valašský jarmek, z.s.

Bc. Žídková Pavlína

Programový výbor

Občanská sdružení a spolky

17

Český svaz chovatelů Základní organizace Valašské Klobouky

Havlík Vít

Člen

Občanská sdružení a spolky

18

NÁRODOPISNÝ SOUBOR "ZÁVRŠAN"

Káňa Vladimír

Člen

Občanská sdružení a spolky

19

Důbrava chemické výrobní družstvo

Ing. Machů Zbyněk

Místopředseda

Podnikatelé a zemědělci

20

Fuks Stanislav

Fuks Stanislav

Člen

Podnikatelé a zemědělci

21

JAVORNÍK - CZ s.r.o.

Tománek Josef

Člen

Podnikatelé a zemědělci

22

Ovesný Petr

Ovesný Petr

Výběrová komise

Podnikatelé a zemědělci

23

Častulík Václav

Častulík Václav

Člen

Podnikatelé a zemědělci

24

Prokop Pavel

Prokop Pavel

Člen

Podnikatelé a zemědělci

25

Šeliga Pavel

Ing. Šeliga Pavel

Výběrová komise

Podnikatelé a zemědělci

26

Šimek Miroslav

Šimek Miroslav

Člen

Podnikatelé a zemědělci

27

Ing. Šomanová Lenka

Ing. Šomanová Lenka

Člen

Podnikatelé a zemědělci

28

Zemědělci Vlachovice

Ing. Šánek František

Programový výbor

Podnikatelé a zemědělci

29

Zicha Jaroslav

Zicha Jaroslav

Člen

Podnikatelé a zemědělci

30

Zlínské stavby, a.s.

Hlavička Radek

Člen

Podnikatelé a zemědělci

31

Zvoníček František

Zvoníček František

Člen

Podnikatelé a zemědělci

32

Žálek Radomír

Žálek Radomír

Člen

Podnikatelé a zemědělci

33

Mgr. Miklas Zdeněk

Mgr. Miklas Zdeněk

Člen

Podnikatelé a zemědělci

34

Klub lyžařů Valašské Klobouky

Lysák Karel

Člen

Občanská sdružení a spolky

35

Matyáš Robert

Matyáš Robert

Člen

Podnikatelé a zemědělci

 
Zástupci veřejného sektoru

 

Název subjektu

Zástupce pro MAS

Zastoupení v MAS

Zájmová skupina

1

Město Brumov-Bylnice

Ing. Blanař Zdenek

Výběrová komise

Pro rozvoj měst a obcí

2

Obec Drnovice

Zicha Tomáš

Kontrolní a revizní komise

Pro rozvoj měst a obcí

3

Obec Haluzice

Zvonková Stanislava

Člen

Pro rozvoj měst a obcí

4

Obec Jestřabí

Ing. Šuráň Pavel

Člen

Pro rozvoj měst a obcí

5

Obec Křekov

Bc. Burdová Martina

Člen

Pro rozvoj měst a obcí

6

Obec Loučka

Mgr. Bartošová Martina

Výběrová komise

Pro rozvoj měst a obcí

7

Obec Návojná

Ing. Machara František

Kontrolní a revizní komise

Pro rozvoj měst a obcí

8

Obec Nedašov

Bc. Nováková Alena

Programový výbor

Pro rozvoj měst a obcí

9

Obec Nedašova Lhota

Mgr. Janíčková Jarmila

Výběrová komise

Pro rozvoj měst a obcí

10

Obec Poteč

Mana Josef

Člen

Pro rozvoj měst a obcí

11

Obec  Štítná nad Vláří-Popov

Ing. Strnad Václav

Výběrová komise

Pro rozvoj měst a obcí

12

Obec Tichov

Mudrák Josef

Člen

Pro rozvoj měst a obcí

13

Obec Újezd

Kráčalík Vladimír

Programový výbor

Pro rozvoj měst a obcí

14

Město Valašské Klobouky

Mgr. Olšáková Eliška

Programový výbor

Pro rozvoj měst a obcí

15

Obec Vlachova Lhota

Častulík Miroslav

Člen

Pro rozvoj měst a obcí

16

Obec Vlachovice

Hověžák Zdeněk

Kontrolní a revizní komise

Pro rozvoj měst a obcí

17

Obec Vysoké Pole

Zicha Josef

předseda

Pro rozvoj měst a obcí

18

Obec Nedašov výstavba, s.r.o.

Kvasnička Tomáš, DiS.

Člen

Podnikatelé a zemědělci


Poměr veřejného sektoru, soukromého sektoru

Poměr veřejného sektoru, soukromého sektoru

 

Počet subjektů

Počet subjektů v %

Veřejný sektor

18

33,96

Soukromý sektor

35

66,04

Celkem

53

100


Poměr zájmových skupin

Poměr zájmových skupin

 

Počet subjektů

Počet subjektů v %

Pro rozvoj měst a obcí

17

32,08

Podnikatelé a zemědělci

19

35,84

Neziskové organizace a spolky

17

32,08

Celkem

53

100